Методична робота

В ДНЗ проводиться чітка і систематична робота над впровадженням педагогічних технологій в дошкільну освіту та проводився моніторинг впливу педагогічних технологій на розвиток особистості дошкільника.

Основною вимогою і пріоритетним завданням працівників закладу було і залишається ефективне впровадження у практику програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»

Впродовж року колектив працює над реалізацією проблемної теми закладу, а саме «Оснащення розвиваючого екологічного середовища в ДНЗ, як метод виховання у дошкільників екологічної свідомості». В рамках виконаного завдання було складено та сплановано зміст роботи з дітьми протягом року, проведено консультативний пункт «Пізнавальний розвиток дошкільників: ознайомлення з навколишнім», педагогічні консультації для батьків по організації ознайомлення з навколишнім в умовах родини; колективний перегляд «На лісовій галявині» - сюжетна фізкультура;  проведено педагогічну раду з даної теми та семінар-практикум «Гра як метод екологічного виховання».

Наступною провідною методичною проблемою ДНЗ є робота по впровадженню сучасних підходів з мовленевого розвитку дітей. З метою всебічного розвитку дитини дошкільного віку. Вирішували дану проблему шляхом організації роботи з педагогами проведенням консультації «Дидактичні ігри як засіб сенсорно-мовленевого розвитку дітей на заняттях та в повсякденному житті»; педагогічна рада «Розвиток мовлення – важливий аспект розвитку дошкільників; колективний перегляд з профілактики мовних порушень.

Використовуючи дані заходи в своїй роботі, вихователі Повіренна Н.М. та Чистяк Н.О. покращували свій професійний рівень знань і умінь. Педагогічний колектив тісно співпрацював між собою вирішуючи питання поставлених завдань, спільно приймали рішення та розробляли план подальших завдань. Також відвідували РМО, які проводились на базі дошкільних закладів району, де знайомились з навичками в організації та проведенні занять, прогулянок, свят згідно вимог Базового компоненту дошкільної освіти.